Zabiegi na twarz

A-Medica to kompleksowa oferta zabiegów na twarz. Nasi eksperci pracują na kosmoceutykach wiodących marek na świecie, które spełniają najbardziej wymagające  oczekiwania naszych klientów.

Nasze Marki:

Peel Mission® to marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Pasja, innowacja i dążenie do doskonałości to najważniejsze filary marki, stanowiące jej fundamenty od momentu stworzenia do dziś. Oferta produktowa marki to najwyższej jakości zabiegi skierowane dla lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, która tworzy gama innowacyjnych peelingów chemicznych o farmaceutycznej czystości.

Różnorodność stężeń i produktów dostępnych w portfolio marki, pozwalają na efektywne ich wykorzystanie i zaprojektowanie programu idealnie skrojonego do potrzeb skóry każdego Klienta.

Peel Mission® to marka, która w kwestii jakości i profesjonalnego zarządzania nie uznaje kompromisów. Peel Mission bierze pełną odpowiedzialność za spełnianie wymagań prawa polskiego, jak również sprawdzonych i powszechnie stosowanych światowych standardów (ISO 22716, GMP).

Mając na uwadze bezpieczeństwo Klientów i wysoką jakość produkcji, firma działa w oparciu o standardy Dobrej Praktyki Produkcyjnej (ang. Good Manufacturing Practice). Certyfikat GMP to gwarancja stosowania rygorystyczne wymagań jakości w odniesieniu do procesu produkcji, surowców oraz pełnej kontroli nad ich pochodzeniem.

Rhonda Allison to istniejąca od 1990 roku firma kosmetyczna, założona w Stanach Zjednoczonych. Jej założycielka przez 30 lat działalności, rozwinęła markę zbierającą pozytywne opinie i uznanie na całym świecie, specjalizującą się w kosmetykach profesjonalnych, które zdobyły uznanie dermatologów, chirurgów plastycznych, kosmetologów i kosmetyczek. Produkty marki to kosmetyki łączące wybrane naturalne składniki z rewolucyjnymi w działaniu opracowanymi naukowo formułami. Pozytywne opinie specjalistów w dziedzinie pielęgnacji skóry zdobyły nie tylko kwasy pomocne w walce z cerą trądzikową, ale również serum z witaminami, które w widoczny sposób natychmiast odżywiają cerę nadając jej promienny i młodzieńczy wygląd. Produkty marki Rhonda Allison są bezpieczne w użytkowaniu nawet dla kobiet w ciąży czy karmiących. Wszystkie zawierają bowiem składniki oparte na certyfikatach FDA. Przetestowane klinicznie, o unikatowym formułach, kosmetyki marki dają spektakularne efekty dla cery trądzikowej, wysuszonej, wrażliwej czy wymagającej intensywnego odżywienia.

DMK (Danné Montague-King) jest międzynarodowym liderem w dziedzinie profesjonalnych kosmoceutyków opartych na naturalnych składnikach, enzymach, aminokwasach i peptydach. Marka DMK oferuje programy rewizji skóry dla wszystkich grup wiekowych i etnicznych w ponad 30 krajach.

Koncepcja DMK oferuje klientom programy do kontroli skóry na całe życie, które mogą oni stosować codziennie. Rewolucyjna koncepcja DMK “Usunąć Odbudować Chronić Wspierać” ma na celu dostosowanie biochemii człowieka do odpowiedniego leczenia skóry.